Space Rush

Played 194 times.

- % (0/0)
Description:
Space Rush'ı şimdi kiz10.com'da oynayın !!! Yeni bir oyun en iyi stile geliyor ve Aramızdaki karakterlerin koştuğu ve oyunun farklı seviyelerinin tehlikeli platformlarından koşmayı bırakmayın, çok dikkatli olun çünkü uçurumdan düşebilir veya farklı engellerle çarpışabilirsiniz. bombalar, yolunuzu tıkayacak nesneler. Kiz10.com'a özel bu yeni bağımlılık yaratan eğlenceli oyunla iyi eğlenceler !! Her hafta özel oyunlarımız ve her gün ücretsiz yeni oyunlarımız olduğunu unutmayın.

Aramızdaki Acele'de oyunun amacı, her seviyenin hedefine en fazla sayıda karakterle ulaşmak, ancak dikkatli olun, yolda göründüğü kadar kolay değil, binlerce tehlikeyle karşılaşacaksınız, her seviyeyi bitirmeye çalışın Yolda daha iyi bir puan alarak, oyun becerilerinizi geliştirebileceğiniz veya daha birçok hediyenin kilidini açabileceğiniz farklı başarıların kilidini açabilirsiniz.

Bu bağımlılık yaratan ve heyecan verici macera oyununun en sevdiğiniz mobil cihazınızda, tabletinizde veya masaüstü bilgisayarınızda ücretsiz olarak keyfini çıkarın.

Instructions:
Oyunu oynamak çok kolay, karakterleri fare ile veya mobil cihazınızın ekranına dokunarak kontrol etmeniz yeterli.


Categories:

Adventure Hypercasual